»
»
IEŠKOTI
 
Pagalba
Pagalba on-line
Konsultacijos
Apmokymas
Suderinama įranga
Nuorodos
Naujausi teisės aktai
Teisės aktų bazė
Naudinga informacija
Atsisiųsti
Dokumentacija
Programos, demo versijos ir atnaujinimai
Rivilė-EKO »
Kainynas »
Kontaktai »
Sertifikavimas »

Microsoft Certified Partner

Sybase Partner

ASPA
NPOINT

2003 - 19: 3201630
01.21: 274
Naujienos
Naujas Rivilės mokymų centras Panevėžyje
2012 09 07

Siekiant geresnio ir greitesnio rezultato, šių metų rugsėjo 10 d. Panevėžyje duris atvers naujas, moderniai įrengtas „Panevėžio RIVILĖS“ konsultacinis centras (adresas: S. Daukanto g. 35, LT35224, Panevėžys), kuriame bus mokoma dirbti su "Rivilės" programomis, vyks buhalterinės apskaitos vedimo „Rivilės“ programomis pagrindų kursai, seminarai.
Vienu metu čia galės konsultuotis, mokytis, išklausyti seminarų apie 10-20 mokymų dalyvių.
Kursai vyks kompiuterinėje klasėje, dalyviai bus aprūpinami metodine medžiaga.

Pirmieji 3 dienų kursai, skirti darbo užmokesčio su buhalterine programa "Rivilė-GAMA" apmokymui, prasideda jau 2012-09-10.

Informacija tel. (8 45) 42 93 05, mob. tel. (8 686) 56 645, el. p. virginija@rivile.lt

Rivilė "Gama" & Telema
2012 08 30

Lietuvių įmonė Rivilė UAB ir Estijos įmonė Telema AS per EDI sistemą jungia 8000 įmonių.

Pirmaujantis EDI operatorius Baltijos šalyse Telema ir pirmaujantis apskaitos ir verslo valdymo programos tiekėjas Lietuvoje Rivilė sudarė bendradarbiavimo sutartį, kuri suteikia galimybę visiems Rivilės klientams pradėti naudotis elektroninėmis PVM sąskaitomis-faktūromis ir kitais EDI dokumentais  greičiau ir ekonomiškiau. Lietuvoje kasmet išrašoma maždaug 110 milijonų PVM sąskaitų-faktūrų, ir šiuo metu, mažiau nei 2% iš jų yra elektroninės.  Prekybos sandoriuose dalyvauja ir kiti dokumentai: užsakymai, prekių ir pakartotino naudojimo pakuočių priėmimo ataskaitos, pranešimai apie prekių išsiuntimą ir t.t.. Pakeitus popieriumi pagrįstus procesus elektroniais, ir pradėjus naudoti e-užsakymus ir e- PVM sąskaitas-faktūras,  prekybos įmonės galėtų sutaupyti milijonus litų. Telemos ir Rivilės bedradarbiavimas yra rimtas žingsnis link paprastesnio elektroninių PVM sąskaitų-faktūrų įsitvirtinimo Lietuvoje.


Telemos T&P patarėjas Jürgo Preden komentuoja: „ Telema suprato, kad norint palengvinti mūsų tinklo augimą Baltijos šalyse, bendradarbiavimas su vietos apskaitos ir veslo valdymo programinės įrangos tiekėjais yra būtinas. Rivilė yra viena iš populiariausių apskaitos ir veslo valdymo programų, naudojamų Lietuvoje, taigi būtent su Rivile buvo susisiekta pirmiausiai. Šiandien mes džiaugiamės turėdami puikius bendradarbiavimo partnerius tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Mes tikime, kad bendradarbiavimas atneš naudos visiems-tiek Telemos, tiek Rivilės- klientams. ”

2012-ais Telema daug dirbo siekdama įdiegti "Telema Modulį", skirtą labiausiai paplitusiems apskaitos ir veslo valdymo programų sprendimams Baltijos šalyse. Telema Modulis apskaitos ir verslo valdymo programoje yra kažkiek panašus į Inernetinio Banko Modulį, esantį visuose apskaitos ir verslo valdymo programų sprendimuose- jie paprastai būna pradiniame pakete arba juos galima lengvai ir greitai užsisakyti iš programos tiekėjo. Naudojant apskaitos ir verslo valdymo programos sprendimą, su įdiegtu Telema Moduliu, klientai gali importuoti e-užsakymus ir e-PVM sąskaitas-faktūras centralizuotai, ir išvengti ilgai trunkančių ir brangiai kainuojančių vystymo darbų. 

Rivilės apskaitos ir verslo valdymo programos Projektų vadovas Virgilijus Žutautas patvirtina: " Mes džiaugiamės bendradarbiavimu su Telema, tai atvers EDI bendravimo kanalus visiems 5000 Rivilės klientams. Jie galės lengvai jungtis prie 3000 mažmeninkų ir 1000 tiekėjų bendradarbiaujančių su Telema Baltijos šalyse. Rivilė tiki, kad e-užsakymai ir e- PVM sąskaitos-faktūros nėra konkurencinis pranašumas, o tiesiog elementarus kiekvienos įmonės, kuri nori optimizuoti prekybos procesus, pasirinkimas. Rivilė deda pastangas, siekdama užtikrinti, kad Rivilės klientai turėtų greitą ir lengvą prieigą prie EDI tinklų."__________________
 
Rivilė UAB  yra viena pirmaujančių apskaitos ir verslo valdymo programinės įrangos kūrėjų ir teikėjų Lietuvoje. Rivilė Gama apskaitos ir verslo valdymo programinės įrangos sprendimas yra vienas populiariausių Lietuvoje, daugiausiai mažo ir vidutinio verslo sektoriuje. Veiklą pradėjusi 1992 Rivilė šiandien gali pasigirti daugiau nei 5000 klientų. Dauguma klientų įsikūrę Lietuvoje arba kitose Baltijos šalyse.

             
Telema AS yra pirmaujanti EDI paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, teikianti IT sprendimus automatizuotiems pardavimo ir pirkimo procesams įgyvendinti. Telema persiunčia ir konvertuoja užsakymus, PVM sąskaitas-faktūras, užsakymų patvirtinimus ir kitus komercinius dokumentus iš  užsakovo sistemos į tiekėjo sistemą, ir atvirkščiai. Telema sistemoje yra daugiau nei 3000 parduotuvių, daugiau nei 1000 tiekėjų naudoja Telema EDI sistemą. Telema sistemos pagalba persiunčiama daugiau nei 8 milijonai dokumentų per metus. Dauguma klientų yra Baltijos šalių įmonės, bet tarp klientų turime ir įmones iš Suomijos, Lenkijos, Vokietijos bei Olandijos. 

Norėdami išsamesnės informacijos kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:

Hele Hammer, CEO, Telema AS, hele.hammer@telema.com

Marius Rubinas, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas, Rivilė UAB, mariusr@rivile.lt

Puslapis: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Naujienos
Svarbus pranešimas
Sujungimas su DPD siuntų sistema
Internetiniai sprendimai
E sąskaita
Nepriklausomas tyrimas
VMI sistema I.MAS
Perėjimas prie SEPA mokėjimų
Naujausi klausimai
Greita buvusių pardavimų kainos peržiūra (0)
Būsena (0)
atvirkštinis apmokestinimas (0)
savikaina (0)
del perejimo prie sql (0)
Darbas su Rivile (0)
dėl kreditinių sąskaitų išrašymo (0)
Forumas »

UAB "Rivilė" pasilieka teisę keisti pateiktą svetainėje informaciją be atskiro įspėjimo. Dėl aktualios informacijos kreipkitės kontaktiniais telefonais.
© 1993-2013 UAB „Rivilė“. Visos teisės saugomos. El. paštas: rivile@rivile.lt